WYCENY ONLINE DORADZIMY WYBIERZEMY DOGODNY TERMIN DARMOWY OBMIAR U KLIENTA SERWIS NAPRAWY OBSŁUGA SYSTEMÓW VRV


Pompy Ciepła, montaż pomp Kraków - Ceny


Pompy ciepła - Kraków


Od kilku lat możemy zaobserwować znaczny wzrost świadomości społeczeństwa w kwestii niebezpieczeństw, jakie niosą konwencjonalne rozwiązania grzewcze względem środowiska naturalnego. Coraz więcej producentów na rynku decyduje się więc na nowoczesne, ekologiczne formy źródeł ciepła, które znajdują zastosowanie w domowej instalacji grzewczej. Jednym z tego typu rozwiązań jest montaż pompy ciepła (Kraków). Urządzenie to stało się popularne kilka lat temu i z powodzeniem jest wykorzystywane w wielu gospodarstwach domowych. Nasza firma posiada w swojej ofercie usługę jaką jest montaż pomp ciepła (Kraków). Odpowiednio wykonana instalacja, a także wysokiej jakości rozwiązania techniczne, to gwarancja komfortu użytkowania tego ekologicznego systemu grzewczego przez długie lata.

Jak działają pompy ciepła? | Kraków


Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów pomp, różniących się między sobą źródłem, z którego urządzenie odbiera ciepło (np. gruntowe, powietrze/woda, powietrze/powietrze). Jednakże niezależnie od systemu pracy, mechanizm działania pomp ciepła jest do siebie bardzo zbliżony. Odpowiedni montaż pompy ciepła (Kraków) zapewnia grzanie, chłodzenie i ciepłą wodę użytkową za sprawą inteligentnego, wykorzystującego odnawialne źródła energii sposobu pracy. Technologię, na jakiej opiera się to rozwiązanie, porównuje się często to systemu zastosowanego w lodówkach. Za pomocą odpowiednich podzespołów tj.: sprężarka, skraplacz, zawór rozprężny i parownik, pompa pobiera powietrze z tzw. dolnego źródła, a następnie za sprawą czynnika chłodniczego (cieczy, znajdującej się wewnątrz układu) oraz zoptymalizowanemu sprężeniu wytwarza ciepło użytkowe.

Montaż pomp ciepła | Kraków


Nasza firma oferuje kompleksowy montaż pompy ciepła (Kraków). Warto pamiętać, że pompy ciepła powietrze/woda można podłączyć do istniejącej już w domach instalacji grzewczej, czyli np. kaloryferów. Nasza ekipa montażowa, poza samą instalacją systemu, służy również fachowym poradnictwem. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku grzewczego pozwoliły nam wypracować schematy działań, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Stawiamy na terminowość, profesjonalne podejście do klienta i rzetelnie wykonany montaż pomp ciepła (Kraków). Pozostajemy do dyspozycji klienta przez cały czas trwania współpracy. Jesteśmy świadomi, że montaż pompy ciepła (Kraków) to inwestycja na długie lata. Chcemy więc zapewnić naszym klientom wysokiej jakości rozwiązanie, które będzie warunkowało komfort użytkowania przez długie lata.

Montaż pompy ciepła - Kraków


Aby zapewnić pełną swobodę korzystania z ekologicznych rozwiązań grzewczych, nasza firma oferuje również usługi serwisowe. Zgodnie z zaleceniami producentów, a także na podstawie naszych własnych, wieloletnich doświadczeń, przegląd sprawności urządzeń grzewczych powinno wykonywać się dwa razy w roku. W Ramster zajmujemy się przeglądem kompleksowo, wykorzystując tylko i wyłącznie renomowane, atestowane środki chemiczne. Montaż pomp ciepła (Kraków) wykonujemy tak szybko, jak to tylko możliwe, bazując na profesjonalnych i sprawdzonych narzędziach.