Praca

RAMSTER sp. z o.o. to polska firma specjalizująca się w montażu klimatyzacji, działająca na rynku od ponad 13 lat. Nasza znakomita kadra pracownicza oraz wykorzystywanie najnowszych rozwiązań technologicznych pozwalają nam podejmować strategiczne decyzje, dzięki którym stale utrzymujemy najwyższą jakość usług. Pracujemy z użyciem najnowocześniejszych narzędzi.

Naszym priorytetem jest całkowite spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Inspirują nas marzenia naszych klientów – osiągniecie komfortu i wysokiej jakości życia.

W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzacje, pompy ciepła, fotowoltaikę i rekuperacje – każda z tych dziedzin jest ze sobą powiązana i daje możliwość oszczędności energii oraz wpływa pozytywnie na naszą planetę. Nasza praca stała się naszą pasją, którą chcemy się z Państwem podzielić.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko „Monter systemów klimatyzacji”.

Twój zakres obowiązków:

• montaż systemów klimatyzacyjnych;

• przeglądy okresowe;

• bezpośredni kontakt z klientem;

• dbałość o pozytywny wizerunek firmy i powierzone narzędzia pracy.

Nasze wymagania:

• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;

• minimum 2 lata doświadczenia w montażu systemów klimatyzacyjnych;

• umiejętność czytania dokumentacji technicznych;

• prawo jazdy kat. B;

• dyspozycyjność;

• samodzielność w podejmowaniu decyzji;

• dobra organizacja pracy własnej;

• wysoka kultura osobista;

• precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

• komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów;

• chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności.

Mile widziane:

• uprawnienia F-gaz;

• uprawnienia elektryczne 1kV.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznym i zgranym zespole;

• pracę wyłącznie w Krakowie i okolicach – brak wyjazdów służbowych;

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• premie w zależności od zaangażowania;

• praca od poniedziałku do piątku;

• przyjazną atmosferę w pracy;

• płatne nadgodziny 150%;

• wynagrodzenie 4000 zł - 6000zł netto w zależności od doświadczenia oraz umiejętności.

Dodatkowo każdy pracownik otrzymuje od nas:

• pakiet Multi Sport PLUS, umożliwiający korzystanie z szerokiej gamy obiektów sportowo-rekreacyjnych;

• konsultacje online z psychologiem;

• konsultacje online z dietetykiem;

• konsultacje online z trenerem personalnym;

• dostęp do Legimi, oferującego 160 000 e-booków oraz audiobooków z nielimitowanym dostępem do wszystkich pozycji;

• szeroki zakres badań profilaktycznych - wybór spośród 10 pakietów badań profilaktycznych;

• dostęp do ESKK, oferującego 7 języków obcych do wyboru oraz certyfikat po każdym ukończonym kursie;

• dostęp do GO ON, umożliwiający słuchanie muzyki bez reklam, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Stawiamy na zdrowie i rozwój osobisty!

Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV

Zapraszamy do aplikowania!